ВСТУП 2021

Правила прийому

Перелік документів
для вступу до
ЖІ МАУП

Вступ без ЗНО

Вартість навчання

Реквізити для оплати

Освітні програми

Друга вища освіта

Переведення та
поновлення

Друга вища освіта

Перепідготовка спеціалістів спричинена підвищенням професійних вимог до працівників у сучасних ринкових умовах та потребою у нових спеціальностях.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом здійснюється ПІДГОТОВКА з присвоєнням другої кваліфікації. Особи, які мають вищу освіту іншого напряму можуть здобути другий фах (другу вищу освіту) і відкрити для себе нові обрії кар'єри.

Ситуація, коли спеціаліст, який вже має вищу освіту, стикається з необхідністю отримання додаткових знань — далеко не рідкість. У сучасному світі вимоги до працівників ростуть майже кожного дня. Нововведення у законодавстві, нові технології, програми, поява міжнародних партнерів часто стають причиною того, що спеціалісти вимушені знову сідати за парту.

Частіше всього друга вища освіта у Києві отримується суміжною спеціальністю. Наприклад, головному бухгалтеру не стануть на заваді знання з області юриспруденції або диплом спеціаліста з міжнародної економіки.

Але іноді друга вища освіта, Київ, може бути отримана за будь-якою іншою спеціальністю. Кардинально змінити своє життя, стати професіоналом у сфері, яка є найбільш престижною, популярною та високооплачуваною сьогодні можливо! І все це надасть друга вища освіта, отримана в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Щоб отримати другу вищу освіту, молодші спеціалісти та спеціалісти можуть вибрати будь-яку форму навчання: денну, заочну або дистанційну.

Переведення та поновлення навчання

Хочете перевестись до МАУП або поновити навчання? Все дуже просто!

Перевестись на будь-який з факультетів МАУП дуже просто, як і поновити навчання в Академії. При цьому, ви ще й отримуєте знижку на навчання!

Отже, щоб перевестись до Академії або поновити своє навчання, студентам необхідно підготувати такий пакет документів:

Важливо! Якщо подається паспорт з безконтактним електронним носієм, необхідно додати копію витягу про реєстрацію місця проживання.