11 березня у Житомирському інституті МАУП спільно з ГО "Креатив-Студія "МеТа" відбувся тренінг: "Спілкування без насильства як механізм запобігання домашньому насильству".
В ході роботи учасники тренінгу розширили свої знання щодо хибності гендерних стереотипів; впливу сімейних міфів на стосунки між подружжям; навчилися використовувати техніку "Я-Повідомлень", розібрали та відпрацювали оптимальні способи вирішення конфліктних ситуацій. Студенти активно ділилися власним досвідом та здобули нові знання щодо способів спілкування без конфліктів.
1 березня 2023 року у рамках співпраці Юридичної клініки ЖІ МАУП, Психологічної лабораторії кафедри психології ЖІ МАУП та Громадської організації «Креатив-Студія «МеТа» відбулась відкрита лекція на тему: «Домашнє насильство, як попередити». У заході прийняли участь студенти і викладачі Житомирського інституту МАУП та Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу. В ході лекції були підняті питання щодо форм домашнього насильства, осіб, які можуть виступати в якості кривдників, заходів, які можна реалізувати в громаді для запобігання домашньому насильству; було роз’яснено аспекти відповідальності за вчинення домашнього насильства та можливості звернення по допомогу, щоб попередити можливий прояв насильства.
Спікер, Школьнік Сергій Олексійович, навів приклади із власної юридичної практики, які дали можливість слухачам більш детально заглибитись у проблематику домашнього насильства та в подальшій активній дискусії висловити своє ставлення щодо даного питання.
9 листопада 2022 року студенти ЖІ МАУП та Фахового коледжу при ЖІ МАУП прийняли участь у вебінарі на тему: «Практикум із української мови», де спікером було Клімова К.Я. - професор кафедри іноземних мов ПНУ (м. Житомир). Спікер почала вебінар словами Л. Костенко, чим відразу захопила аудиторію, були наведені факти з історії української мови, з видавництва, а також правопису. Дуже активно з аудиторією були проведені орфографічні вправи, де можна було перевірити себе на знання.
Отже, з гідність та шаною маємо відноситись до своєї мови, маємо плекати свою рідну мову, щоб вона нам служила єднанням між поколіннями, та возвеличувала нашу неньку Україну!!!
7 жовтня 2022 р., було проведено спільну онлайн-лекцію для студентів Житомирського Інституту МАУП та студентів Новоград-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу, із суддею Корольовського районного суду м. Житомир, Аксьоновим Валерієм Єгоровичем, приурочену до Дня Юриста.
Під час лекціі студенти ознайомились з сучасним станом судової системи України. Лектором було акцентовано увагу на незалежному та неупередженому правосудді, яке є гарантією додержання прав та свобод людини, громадянина, запорукою сталого розвитку суспільства та держави, справедливого вирішення правових спорів на засадах верховенства права.
Лекція пройшла в руслі дискусії, чим була дуже цікава студентам.
13 серпня 2022 р. в Житомирському інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.
Директорка Інституту, к.е.н. Оксана Валеріївна АКСЬОНОВА привітала усіх випускників та побажала їм творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій та життєвих планів, великої творчої енергії, невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не зупинятися на досягнутому, бути вірними собі і своїм принципам, завжди допомагати один одному, берегти зв’язки з Інститутом та студентськими друзями, розвитку і застосування набутих знань у розбудові нашої країни.
Вітаємо ВАС, наші випускники!!! Все буде Україна!!!💙💛
22 лютого 2022 року Житомирський інститут МАУП провів міжвузівський науково-практичний онлайн-семінар «Успішність студента як показник якості роботи викладача», в рамках якого було організовано обговорення наступних ключових тем:
1. Проблеми академічної успішності студентів.
2. Організація відвідувань занять викладачів з метою вивчення якості та системи їх роботи.
3. Психологічні аспекти в академічній успішності студентів.
4. Нормативно-правове забезпечення академічної успішності студентів.
5. Академічна доброчесність як запорука академічної успішності студентів.
Серед учасників семінару були представники Західноукраїнського національного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Хмельницького інституту МАУП.
З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Навчально-методичного інституту ПрАТ «ВНЗ МАУП», кандидат історичних наук, доцент Гуменчук Анатолій Васильович.
Доповідачами виступали:
- Осовська Г.В., кандидат економічних наук., професор, завідувач кафедри управління та адміністрування Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - «Проблеми академічної успішності студентів»;
- Семенюк Т.В., доктор наук в галузі соціології, професор, директор Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - «Організація відвідувань занять викладачів з метою вивчення якості та системи їх роботи»;
- Фурман О.Є., доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - «Взаємозв’язок рівнів викладацької діяльності із параметрами успіху та успішності студентів»;
За результатами роботи видано електронну збірку, розміщену на сайті ЖІ МАУП у розділі "Викладачам: конференції".
- Фурман А.В., доктор психологічних наук, професор, академік АН вищої школи України, професор кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету, голова ГО «Інтелектуальний штаб громадянського суспільства», співголова обласного відділення Соціологічної асоціації України, генерал-полковник українського і зарубіжного козацтва, головний редактор журналу «Психологія і суспільство», м. Тернопіль – «Паритетна освітня діяльність як інтегральна умова психосоціального зростання та академічної успішності студента»;
- Аксьонова О.В., кандидат економічних наук, заступник директора з профорієнтаційної та навчальної роботи зі студентами Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - «Нормативно-правове забезпечення академічної успішності студентів».
- Меліченко Т.Д., старший викладач кафедри психології, відповідальна особа за перевірку наукових тектів на плагіат в системі Unicheck Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - «Академічна доброчесність як запорука академічної успішності студентів».
До відкритої дискусії долучилися Максимець С.М., кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка; студенти 2-го курсу спеціальності «Медична психологія» МАУП Бачуріна Н., Прядка В., Галадза М. та ін.
Заряд гарного позитиву та чудового настрою отримали всі, хто прийшов 21 грудня 2021 року у Житомирський інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» на гру клубу веселих та кмітливих, присвячену Новому року. У змаганнях приймали участь дві команди: «Олів’єшка» та «Усмішка».
В першому конкурсі на суд глядачів кожна команда представила візитну карту. Під час «Розминки» учасники намагалися показати свою кмітливість та вміння швидко реагувати на питання від команди суперників. Цікавими мініатюрами та яскравими жартами супроводжувався конкурс «СТЕМ», а на завершення був «Музичний конкурс». За результатами змагання перше місце посіла збірна команда драйвових та кмітливих студентів ІІ та ІІІ курсів «Олів’єшка», срібло ж отримала команда ІV курсу під назвою «Усмішка». Поки журі підраховувало бали за виступи учасників, свою вокальну творчість дарувала всім присутнім наша випускниця Олена Люлявська. Її чудові пісні знайшли відгук в серцях всіх присутніх.
03.12.21 року викладачі та студенти Житомирського інституту МАУП прийняли участь у міждисциплінарній онлайн-лекції на тему: «Польща та Україна - 30 років партнерства». Розпочалася зустріч з привітального слова Почесного Консула України в Бидгощі.
В рамках заходу було обговорено питання: військової співпраці Польші та України; участі країн у бізнес-форумах, спільні освітні заходи, співпраця у сфері культури. Акцентувалась увага на реабілітації воїнів АТО у Польші та програмі RITA.
Захід завершився привітанням усіх присутніх з наступаючими Новорічними святами. Приємно, що подібні заходи роблять життя веселішим та дають змогу проявити таланти і здібності наших студентів.
1-2 грудня 2021 року в на базі Житомирського інституту МАУП відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція "УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ УКРАЇНИ ТА ОЦІНКА ЙОГО ЕФЕКТИВНОСТІ".
- Житомирського інституту ПрАТ "ВНЗ "МАУП",
- Поліського національного університету м. Житомира,
- Житомирського державного університету імені Івана Франка,
- Сумського ДПУ імені А.С.Макаренка,
які працювали у 5 секціях:
1) Економічні науки;
2) Юридичні науки;
3) Державне управління;
4) Соціально-політичні науки;
5) Психологія.
За результатами роботи видано електронну збірку, розміщену на сайті ЖІ МАУП у розділі "Викладачам: конференції".
Ознайомитись з матеріалаи можливо за посиланням:https://drive.google.com/file/d/...
Науково-дослідна група кафедри управління та адміністрування у складі Осовської Г. В., Волківської А. М., Семенюк Т. В. та Осовського О. А. опублікували у Міжнародному науковому журналі «Грааль науки (№8)» своє наукове дослідження на тему «ЗДІЙСНЕННЯ ОЦІНКИ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА – ЗАПОРУКА ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ФІНАНСОВОЇ ВПЕВНЕНОСТІ».
Вітаємо колег та бажаємо їм подальших творчих і наукових здобутків.
29 вересня студенти та викладачі Житомирського інституту МАУП вшанували пам'ять жертв голокосту в Бабиному Яру.
Пам'ять про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру. Це трагедія світового масштабу.
Ми ніколи не забудемо про жертви, які були спричинені ксенофобією, расизмом та ідеологією фашизму і тоталітаризму. Збереження злагоди, міжнаціонального миру, утвердження гуманістичних цінностей будуть найкращою пам'яттю невинно загиблим.
Житомирский інститут МАУП вдруге став лауреатом загальноакадемічного рейтингу "Якість освіти - 2021" в номінації "Кращий відокремлений структурний підрозділ".
Підведення підсумків рейтингу та нагорода переможців проходила під час засідання Вченої ради Академії 31 серпня 2021 року.
ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ!
Житомирський інститут МАУП вітає викладача фізичного виховання Інституту Владислава Меліченко та членів команди "Форца" з бронзовою перемогою на VII Всеукраїнському кубку з футзалу Даймонд Ліга "Одеса 2021".
Бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві!
Вітаємо наших колег Семенюк Т.В., Волківську А.М. та випускника-магістранта спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Бориса В.М. з тим, що їх наукове дослідження на тему «СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ЯК ЕЛЕМЕНТ ІТЕГРАЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ» опубліковане у колективні монографії (Management, finance, economics: modern problems and ways of their solutions: collective monograph / Zhydovska N., – etc. – Іnternational Science Group. – Boston : Primedia eLaunch, 2021. 615 р. Р. 475-551. Available at : DOI-10.46299/ISG.2021.MONO.ECON.II).
Рекламне ательє «ЛЮКС ДИЗАЙН» радо зустрів студентів-практикантів Житомирського інституту МАУП, спеціальності «Менеджмент».
Керівник організації Наральник Ярослав Володимирович розповів студентам якими якостями має володіти сучасний менеджер: «Практично всі професії об'єднує одна вимога - комунікативні здібності: вміння знаходити спільну мову з різними людьми, здатність до тривалого інтенсивного спілкування, розуміння інших людей. Але не всі, хто вміє добре спілкуватися, можуть стати успішними агентами або менеджерами з продажу. Мало просто розташувати людину до себе, головне - виконати завдання - укласти угоду, досягти результату. І тільки ті, хто проявляють наполегливість та ініціативу, домагаються успіху».
Студентам було організовано екскурсію по підприємству. Нас ознайомили з продукцією та процесом виготовлення. Цікаво та пізнавально, за що щиро вдячні керівнику та колективу. Бажаємо, щоб до Ваших талантів і професійних навичок, до Ваших геніальних ідей і великих прагнень, неодмінно додається удача. Нехай жодна праця не буде марною, а кожен день буде результативним і прибутковим. Ентузіазму до роботи, світлих ідей і прекрасних емоцій.
20 травня в Житомирському інституті МАУП в рамках святкування 25-й річниці Конституції України відбувся урочистий захід «Краю мій я радію тобою», в ході якого перед студентами виступили: практикуючий юрист, кандидат політичних наук – Рись Василь Григорович, який звернув увагу на історичні аспекти прийняття Конституції України та необхідність точного і неухильного дотримання конституцій та інших конституційно-правових актів всіма суб’єктами, яким вони адресовані; провідний фахівець філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області – Степанчук Інна, яка зупинилась на основних правах людини, закріплених в Конституції та Законом України «Про пробацію», в якому зазначено, що «правову основу пробації та діяльності органу пробації становлять Конституція України»; Голова обласного управління громадської організації соціально-правової допомоги «Правозахист» – Воробйов Владислав Васильович, учасник АТО, який поділився своїм військовим досвідом.
Також було підведено підсумки онлайн-вікторини з перевірки знань конституційних прав громадянина та відзначено переможців: І місце – Гаврилаш Юрій Степанович – спеціальність «Право» (ОКР Магістр); ІІ місце - Оленська Любов Вікторівна – спеціальність «Право» (ОКР Магістр); ІІІ місце - Данилко Олена Борисівна - спеціальність «Право» (ОКР Бакалавр).
В літературно-музичній частині заходу прийняла участь студентка-магістрантка спеціальності «Психологія» Люлявська Олена.
19 травня в Житомирському інституті МАУП в рамках заходів, присвячених 25-й річниці Конституції України відбулася зустріч студентів денного і заочного відділення, викладачів кафедр інституту з представниками Головного управління ДПС у Житомирській області Казанцевою Ольгою Анатоліївною - начальником управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу та Андрійчук Аліною Леонідівною - заступником начальника управління відділу кадрового забезпечення та розвитку персоналу.
Під час заходу обговорювались питання щодо умов вступу та особливостей проходження відбору кандидатів на посади держслужбовців різних категорій.
На кафедрі «Управління та адміністрування» у режимі он-лайн відбулася студентська науково-практична конференції на тему «Підвищення результативності управлінської діяльності підприємств». У ній прийняли участь як студенти-магістранти, так і викладачі кафедри. У ході роботи конференції були обговорені важливі питання, що пов’язані з підвищенням ефективності управлінням підприємством. Сподіваємося, що позитивних наслідків від проведення студентської науково-практична конференції чекати не довго, бо у квітні інститут планує видати збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практична конференція «Актуальні проблеми та стратегія розвитку України як держави, країни і суспільства», де свої наукові дослідження студенти можуть надрукувати (Додаткова інформація щодо умов подачі матеріалів на конференцію – у коментарях).
Бажаємо і студентам, і завідувачу кафедрою, і його працівникам продовжити плідну працю на науковій ниві.
8 квітня 2021 р. Студенти та викладачі Житомирського інституту МАУП взяли участь у науково-практичному семінарі "Академічна доброчесність: практичний досвід", який проходив на базі Хмельницького інституту МАУП.
У ході онлайн-зустрічі учасники обговорили актуальні питання дотримання академічної доброчесності у загальноосвітніх закладах, закладах фахової передвищої освіти та закладах вищої освіти.
Активними учасниками наукового зібрання стали здобувачі освіти, які підготували ґрунтовні та цікаві доповіді.
23 лютого відбулося чергове online-засідання наукового гуртка "Психологіяна лабораторія кафедри психології ЖІ МАУП" на тему "Психологія кольору в АРТ-терапії"
В Житомирському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» 26 січня 2021 р. відбувся науково-методичний семінар на тему: «Проблеми гуманізації, гуманітаризації та патріотизму в освітній діяльності професорсько-викладацького складу та шляхи їх вирішення» . В цьому заході активну участь прийняли як викладачі викладачі інституту, які обговорили наступні питання:
1. Гуманізація і гуманітаризація як методична проблема.
2. Основні форми і методи реалізації проблеми гуманізації, гуманітаризації та патріотизму в процесі вкладання навчальних дисциплін.
3. Патріотизм в контексті глобалізму.
На семінарі також відбулася презентація надрукованого у видавництві ТОВ «Видавнича компанія «КНТ» (2020 р.) словника – «Філософія: словник термінів та персоналій», автором якого є завідувач кафедрою суспільно-гуманітарної та фундаментальної підготовкиВалерій Олександрович Федоренко.
Бажаємо і завідувачу кафедрою і його працівникам не зупинятися на досягнутому та продовжити плідну працю на науковій ниві.
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПРОЦЕСІВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА».
2-3 грудня 2020 року м. Житомир
Запрошуються до участі в роботі конференції науковці, викладачі, аспіранти, студенти, державні службовці, представники бізнесу та громадських організацій.
Метою конференції є обговорення та пошук напрямів і шляхів підвищення конкурентноспроможності національної економіки з урахуванням економічних, правових та соціально-психологічних аспектів євроінтеграційного співробітництва.
СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
- економічні науки;
- юридичні науки;
- державне управління;
- соціально-політичні науки.
Вартість публікації - БЕЗКОШТОВНО.
5-6 жовтня 2020 року в Житомирському інституті ПрАТ "ВНЗ "МАУП" відбулася зустріч з міжнародними експертами щодо акредитації освітньої програми "Право" другого (магістерського) рівня. За результатами ананлізу "Відомостей про самооцінювання ОП "Право", онлайн зустрічей (за допомогою платформи ZOOM) з керівництвом, гарантом освітньої програми, викладачами, студентами та роботодавцями буде прийнято остаточне рішення щодо акредитації даної освітньої програми.
У відповідності до ПОРЯДКУ проведення атестації з використанням дистанційних технологій в умовах заходів карантинного порядку в Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», затвердженого Наказом №50 від 22.05.2020р.атестація буде відбуватися у звичному режимі в приміщенні ЖІ МАУП із дотриманням такихт умов:
- кількість осіб, які одночасно мають перебувати в одній аудиторії – не більше 10 осіб разом із членами екзаменаційної комісії;
- наявність індивідуальних медичних масок або респіраторів;
- застосування дезінфекторів для обробки рук;
- ізольований доступ до процедури проведення атестації здобувачів вищої освіти осіб із членів екзаменаційної комісії, які знаходяться у групі ризику.
Атестація може здійснюватися через засоби комунікації, вбудовані до системи управління навчанням Moodle, відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google, Meet, Skype та ін.) в умовх, коли можливості фізичного відвідування закладів освіти здобувачами вищої освіти обмежені або відсутні і традиційні інструменти атестації здобувачів вищої освіти не можуть бути застосовані з причин неперборної сили (природні катаклізми, заходи карантинного порядку та інші форс-мажорні обставини).
ПОРЯДОК проведення атестації з використанням дистанційних технологій в умовах заходів карантинного порядку в Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»
30 квітня 2020 року в Житомирському інституті МАУП відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція
В конференції взяли участь науковці, студенти та громадсько-політичні діячі м. Житомира, Києва, Львова, Трускавця, Дрогобича, загалом 47 авторів.
СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Державне управління; Економічні науки; Юридичні науки; Соціально-політичні науки. Загальна кількість публікацій - 47.
Матеріали конференції можна завантажити за посиланням: documents/collectionOfArticles_ 30.04.2020.pdf
Навчальний процес для денної форми навчання В ЖІ МАУП та Коледжу при ЖІ МАУП буде здійснюватись за допомогою сервісу ZOOM. Це сервіс для проведення відеоконференцій, онлайн-зустрічей та створення групових чатів. Індивідуальне консультування, здача заліків та екзаменів можлива за допомогою Viber.
Додаткові матеріали з усіх предметів за відповідними спеціальностями представлено у спеціально створених групах у Facebooc.
Зареєструватись у тій чи іншій групі можна за наступними посиланнями:
- група "Право" Інститут;
- група "Менеджмент" Інститут;
- група "Психологія" Інститут;
- група "Фінанси" Інститут;
- група "Облік" Інститут;
- група "Фінанси" Коледж.
Щоб отримати доступ до інформації, представленої в групі, слід зареєструватись, ввівши номер Вашої навчальної групи
Після реєстрації переходьте у вкладку "МОДУЛІ" де можна обирати потрібний вам предмет та файл для завантаження і подальшої роботи з ним.
ZOOM - це досить простий в роботі сервіс, яким можна користуватися для:
- організації віртуальної зустрічі великої кількості друзів, під час якої усі один одного бачать та можуть говорити одночасно;
- для навчання студентів в навчальних закладах;
- для проведення інтерактивних вебінарів із створенням діалогів, відпрацюванням в реальному часі матеріалу всією групою одночасно;
- для проведення селекторних нарад в бізнесі;
- та багато іншого.
Закачайте програму з офіційного сайта за посиланням https://zoom.us/download.
Заходьте в магазин мобільних додатків Apple App Store або Google Play (Android Market) і наберіть в рядку пошуку "zoom". Завантажте програму.
1. Після завантаження на комп'ютері знайдіть завантажувальний файл ZoomInstaller.exe (з іконкою - біла відеокамера на блакитному тлі) в розділі "Завантаження" та запустіть його для установки програми
2. У разі телефону після того, як ви натиснули кнопку "Завантажити" програма завантажується і з'являється кнопка "Відкрити" після закінчення процесу
3. В обох випадках після завантаження на робочому столі з'явиться значок програми "Біла камера в блакитному колі". Натисніть на цей значок
4. З'явиться вікно в якому буде запропоновано "Увійти в систему", "Реєстрація", "Увійти в конференцію". Ви вибираєте "Реєстрація" і вводите своє ім'я та адресу електронної пошти
5. Після реєстрації вам на електронну пошту прийде лист від системи для підтвердження облікового запису. Перейдіть в свою поштову скриньку і знайдіть його
6. Як тільки ви підтвердите реєстрацію автоматично відкриється вікно активації облікового запису, де ви зможете встановити свій пароль. Пам'ятайте, що пароль повинен містити великі і маленькі букви і цифри. Там є підказки. Якщо вони червоного кольору, то пароль потрібно змінити, поки система не буде задоволена
7. Далі вам буде запропоновано запросити друзів. Ви можете пропустити цей крок. Як і наступний з пропозицією почати першу конференцію
8. Хоча ... На цій сторінці з пропозицією почати першу конференцію буде перебувати 10-значний код. Запам'ятайте його. Це постійний код "Залу персональних конференцій", який з цього моменту закріплений за вами. У майбутньому ви можете організовувати зали для тимчасових розмов, а можете використовувати свій постійний зал. Але про це нижче
Можете закрити сайт. Авторизація пройшла успішно
Тепер ви можете натиснути на іконку сервісу у вас на робочому столі, ввести свою адресу електронної пошти і пароль і почати роботу
Сервіс дає можливість реєструватися і через соціальні мережі без паролів. Вибір за вами
Як отримати запрошення від організатора? Як зайти в потрібну конференцію? Як активно працювати з сервісом?
Знайдіть на робочому столі іконку сервісу (Біла відеокамера на в блакитному колі) і натисніть її. Вам відкриється меню
Є кілька варіантів приєднання до конференції (вебінару, розмови і т.д.), яку організував хтось інший
1. Організатор конференції з системи Zoom відправляє вам запрошення "дружити" на електронну пошту, яку ви йому надаєте
2. Якщо ви приймаєте пропозицію, то ви опиняєтеся в "Списку контактів" організатора (а він (вона) в вашому)
3. Як тільки запланована або щойно створена конференція починається, організатор натискає на ваше ім'я в списку і вам Запрошення буде надіслано в реальному режимі часу
4. Якщо у вас програма ZOOM включена в цей момент, то десь на екрані комп'ютера або телефону запрошення з'являється у вигляді спливаючого вікна (або з'являється повідомлення в меню Zoom)
5. Ви натискаєте на запрошення і відкривається вікно конференції і ви вже в онлайн спілкуванні
1. Організатор надсилає вам номер запланованої конференції
2. Ви відкриваєте меню Zoom і натискаєте на кнопку "Увійти" (іконка з плюсом в центрі на будь-якому гаджеті)
3. Перед вами відкривається панель, куди ви вводите 10-значний код конференції і своє ім'я, яке буде висвітлюватися в розділі "Учасники"
4. Натискаєте "Увійти" і ви вже в онлайн на конференції
. У організатора є можливість відправити вам запрошення за допомогою будь-якого мессенджера (Viber, наприклад), якщо при реєстрації на подію ви залишили йому свій номер телефону і він ввів вас в групу або створив з вами конаткт в месенджері
2. Як тільки організатор запланував подію він відправляє повідомлення вам. Система надсилає вам повну інструкцію з посиланнями для входу, натиснувши на які ви можете опинитися в зазначений час онлайн на конференції
3. Запрошення буде довгим, але в кінці буде стояти посилання, на яке ви маєте натиснути
4. Запрошення може складатися тільки із заслання без довгого тексту
Коли ви ввійдете, то перед вами розкриється робоча панель сервісу ZOOM Ви побачите всіх, хто на даний момент знаходиться на коференції і внизу екрану панель управління з наступними можливостями: "Включити звук", "Зупинити відео", "Запросити", "Керувати учасниками", "Демонстрація екрану", "Чат", "Запис", "Завершити конференцію"
Про те як почати свою конференцію і як працювати з програмою ZOOM в якості організатора в інтернеті існує безліч статей і відео.
Просто наберіть в пошуковому рядку Google: "Робота з програмою ZOOM" і розбирайтеся.
Щоб вам було легше розпочати ми приведемо тільки кілька основних кроків.
Тонкощі роботи з різними додатковими функціями ви можете вивчати по ходу освоєння програми
Знайдіть на робочому столі іконку сервісу (Біла відеокамера на в блакитному колі) і натисніть її. Вам відкриється меню
1. Увійдіть в меню так само, як розказано і показано вище (Крок №1 попереднього розділу цієї сторінки)
2. Натисніть "Почати з відео" або "Почати без відео" в залежності від того, як ви хочете стартувати (щоб вас бачили учасники, які вже знаходяться в залі чи ні). Якщо ви поки один (а), то можете стартувати з відео
3. Якщо ви захочете змінити параметри конференц залу, то можете натиснути на кнопку "Налаштування" на панелі входу вгорі праворуч (з іконкою у вигляді шестерінки)
4. Як тільки ви натиснули на "Почати" програма відкриває вам екран залу і меню, як і в попередньому варіанті
Додати учасників на конференцію можна мінімум двома способами
Цей спосіб застосовується до початку конференції.
- У меню, внизу знаходите кнопку "Контакти" і натискаєте на неї
- Відкривається вікно меню додавання контактів.
- І ви можете додавати учасників на плановану конференцію або натиснувши на "Додати учасника" і ввести електронну адресу запрошуваної людини.
- Або в списку контактів знайти потрібних людей, з якими ви вже "дружите" в системі ZOOM і клікнути на їх аватарки
Можна використовувати вже тоді, коли ви почали конференцію і у вас відкрита робоча зона з відео, внизу якої є панель з кнопками:
1 - "Запросити" - Це головна кнопка для запрошення учасників в вашу конференцію в той час, як програма вже активована. Натискайте на неї і у вас з'явиться вікно, яке описано нижче (починаючи з п. 4)
2 - "Керувати учасниками" - Біля цієї кнопки завжди стоїть цифра, що показує число учасників, які знаходяться в прямому ефірі в онлайн залі конференції. Якщо ви хочете подивитися список, то натисніть на цю кнопку і поруч з екраном справа з'явиться ще одне поле, де буде список і де можна подивитися активність (підняті руки)
3 - "Запис" - Організатору доступна функція запису зустрічі. Вона може бути доступна і іншим учасникам, якщо в настройках ви дозволите це. Після закінчення зустрічі на екрані комп'ютера з'явиться вікно в якому буде показана швидкість конвертації відео. Дочекайтеся поки процес завершиться і не відключайте Інтернет. Потім ви зможете знайти запис на своєму комп'ютері в спеціальній папці
4 - "Запросити по електронній пошті" - Ви можете вибрати варіант відправлення поштового повідомлення з представлених у спливаючому вікні і відправити запрошення. Текст запрошення копіюється за допомогою кнопок "Копіювати URL" та "Копіювати запрошення"
5 - "Копіювати URL" - При натисканні цієї кнопки копіюється дуже короткий варіант запрошення, який складається тільки з одного рядка з посиланням, типу такої https://zoom.us/j/5979753536. Якщо ваш друг має на своєму комп'ютері або телефоні програму Zoom, то йому достатньо буде тільки натиснути на це посилання щоб опинитися в віртуальній конференц залі і бути з вами на зв'язку
6 - "Копіювати запрошення" - Це довгий текст з безліччю різних варіантів того, як людина може приєднатися до конференції. Обидва тексти ви можете надіслати листом або вставити в діалог в будь-якому месенджері
7 - "Запросити у списку контактів" - Якщо ви хочете запросити вже знайомих людей, які у вас "в друзях" у системі, то можете натиснути на кнопку "Запросити в списку контактів" і вибрати зі списку друзів
8 - "Номер конференції" - Кожній конференції присвоюється номер:
- Вам при реєстрації присвоюється незмінно особистий номер "Зали персональних конференцій". Ви ним можете користуватися для спілкування зі знайомими людьми на постійній основі
- Якщо ви відкриваєте конференцію з незнайомими людьми або на один раз, то залу кожен раз присвоюється новий номер, який діє до закінчення конференції. Саме він відсилається людям в запрошенні, якщо ви їх запросили в уже розпочату конференцію. Цей номер не треба копіювати. Він автоматично вствиться в запрошення, сформоване при натисканні кнопки "Копіювати URL" або "Копіювати запрошення".
На виконання рішення засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА «Про додаткові заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19)» затвердженого протоколом від 11.03.2020 р. № 9
У період з 12 березня по 31 березня 2020 року:
1. Призупинити освітній процес для здобувачів вищої освіти Президентського університету Академії, Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП, Економіко-правового технікуму при МАУП, крім надання можливості індивідуальної здачі заліків, іспитів, ПМК та підсумкової атестації студентами заочної, заочно-дистанційної та дистанційної форм навчання.
2. Керівникам та деканам навчальних підрозділів рекомендовано вжити заходів щодо додаткового використання дистанційних методів навчання для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання у період призупинення освітнього процесу в Академії.
3. Обмежити проведення спортивних та культурно-масових заходів для учасників освітнього процесу Академії.
4. Начальнику відділу оренди, комерційних питань та житлового забезпечення студентів, передбачити у гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.
5. Керівнику Сервісного центру, забезпечити посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в аудиторіях, адміністративних приміщеннях, місцях спільного користування, гуртожитках).
10 березня 2020 року в Житомирському інституті МАУП відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам та магістрам за спеціальностями: «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Управління персоналом та економіка праці" та «Право».
.