ПРО ІНСТИТУТ

Історія

Адміністрація

Структура

Доступ до публічної інформації

Акредитація

Випускники ЖІ МАУП

Вакансії

ВИПУСКНИКИ ЖІ МАУП

foto

БОНДАР ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ

Завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

ОСВІТА: Житомирський інститут МАУП за спеціальністю "Правознавство", бакалавр. Закінчив в 2014 році;

Житомирський інститут ПАТ МАУП за спеціальністю "Магістр права", спеціалізація "Антикорупційне право". Закінчив в 2018 році.

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: беручи до уваги, що навчання в Житомирському інституті ПАТ "Міжрегіональна Академія управління персоналом" було в два етапі "бакалавр" та "магістр", враження залишилися про педагогічний колектив і про адміністрацію навчального закладу, тільки позитивні. Всім велика подяка, так тримати.

12.02.2020 р.


foto

ЛЕВИЦЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Директор державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№4)» полковник внутрішньої служби.

ОСВІТА: закінчив Житомирський інститут МАУП за спеціальністю "Правознавство", "магістр права", спеціалізація "Антикорупційне право".

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: особисто для мене, сам навчальний процес є надзвичайно цікавим та доступним, заслугою цього є і діяльність адміністрації та викладачів. Науково-методична база є широкою та доступною для усіх студентів. Пишаюсь, що вибрав саме цей заклад для своєї освіти.

19.02.2020 р.


foto

МЯСКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ

Начальник Малинського управління ГУ ДФС у Житомирській області

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: навчання в Житомирському інституті МАУП – це сучасний підхід до студентів. Високий рівень викладання. Доброзичливе ставлення адміністрації інституту до студентів. МАУП – це прекрасна можливість здобути якісне навчання та втілити вміння, здобуті у ВУЗі, на практиці.

25.02.2020 р.


.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ЩОДО НАВЧАННЯ В ЖИТОМИРСЬКОМУ ІНСТИТУТІ МАУП