logo

ПРО ІНСТИТУТ

Історія

Адміністрація

Структура

Доступ до публічної інформації

Акредитація

Випускники ЖІ МАУП

Вакансії

ВИПУСКНИКИ ЖІ МАУП

foto

БОНДАР ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ

Завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

ОСВІТА: Житомирський інститут МАУП за спеціальністю "Правознавство", бакалавр. Закінчив в 2014 році;

Житомирський інститут ПАТ МАУП за спеціальністю "Магістр права", спеціалізація "Антикорупційне право". Закінчив в 2018 році.

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: беручи до уваги, що навчання в Житомирському інституті ПАТ "Міжрегіональна Академія управління персоналом" було в два етапі "бакалавр" та "магістр", враження залишилися про педагогічний колектив і про адміністрацію навчального закладу, тільки позитивні. Всім велика подяка, так тримати.

12.02.2020 р.


foto

ЛЕВИЦЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Директор державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№4)» полковник внутрішньої служби.

ОСВІТА: хакінчив Житомирський інститут МАУП за спеціальністю "Правознавство", "магістр права", спеціалізація "Антикорупційне право".

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: особисто для мене, сам навчальний процес є надзвичайно цікавим та доступним, заслугою цього є і діяльність адміністрації та викладачів. Науково-методична база є широкою та доступною для усіх студентів. Пишаюсь, що вибрав саме цей заклад для своєї освіти.

19.02.2020 р.


foto

МЯСКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ

Начальник Малинського управління ГУ ДФС у Житомирській області

ВРАЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: навчання в Житомирському інституті МАУП – це сучасний підхід до студентів. Високий рівень викладання. Доброзичливе ставлення адміністрації інституту до студентів. МАУП – це прекрасна можливість здобути якісне навчання та втілити вміння, здобуті у ВУЗі, на практиці.

25.02.2020 р.


.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ЩОДО НАВЧАННЯ В ЖИТОМИРСЬКОМУ ІНСТИТУТІ МАУП