СТУДЕНТАМ

Титульні сторінки
та методичні рекомендації для студентських робіт

Методичні матеріали

Електронна бібліотека

Неформальна освіта

Розклад

Студентська Рада

Опитування

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Перехід за посиланням http://library.iapm.edu.ua/library.htm на електронну бібліотеку ім. Ярослава мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом

Режим роботи:

Пн-Пт з 9.00 до 17.00

Сб, Нд - вихідні дні

остання п'ятниця місяця - санітарний день

Телефон:(044) 524-91-84

Адреса електронної пошти: library@iapm.edu.ua

Режим роботи: library.iapm.edu.ua

facebook.com/Biblioteka.MAUP

Доступ до електронної бібліотеки:

логін: student; пароль: qF57kn

Студентський портал для перегляду підручників, навчально – методичного забезпечення дисциплін, публікацій, відеосемінарів доступний за посиланням:
http://portal.iapm.edu.ua/portal/

Електронна бібліотека Житомирського інституту ПрАТ "ВНЗ "МАУП" доступна за посиланням:
https://www.facebook.com/groups/341147783420205

foto

До успіху через книгу!!!


ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ

081 Право

Журнали передплачуються з 2017 по 2021рр.

1. 23994 ЧАСОПИС КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА

2. 01757 ЮРИДИЧНА УКРАЇНА

3. 74576 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ГОСПОДАРСТВО І ПРАВО

4. 74155 ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ

5. 86689 ПРАВО ТА ІННОВАЦІЇ

6. 74182 ЕКОНОМІКА. ФІНАНСИ. ПРАВО

7. 74424 ЮРИДИЧНИЙ ЖУРНАЛ «ПРАВО УКРАЇНИ»

8. 86753 ВІСНИК КРИМІНАЛЬНОГО СУДОЧИНСТВА

9. 95295 ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

10. 89521 ВІСНИК ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ СУДДІВ УКРАЇНИ

11. Наукові праці МАУП (юридичні науки)

Фахові періодичні виданні у відкритому доступі, які розміщені на сайті Бібліотеки Академії: http://library.iapm.edu.ua/

1. Вісник Конституційного Суду України

2. Вісник кримінального судочинства

3. Вісник Кримінологічної асоціації України

4. Вісник Національної Академії правових наук України

5. Вісник Національної Академії прокуратури України

6. Вісник Одеського національного університету. Правознавство

7. Вісник Південного регіонального центру Національної Академії правових наук України

8. Вісник прокуратури

9. Держава та регіони: Право

10. Економіка. Фінанси. Право

11. Зовнішня торгівля: Економіка, Фінанси, Право

12. Наше право

13. Підприємництво, господарство і право

14. Поради юриста

15. Правничий часопис Донецького Університету

16. Право і безпека

17. Теорія і практика інтелектуальної власності

18. Теорія і практика правознавства

19. Форум права

20. Часопис Київського університету права

21. Юридична газета

22. Юридична наука

053 Психологія

Журнали передплачуються з 2017 по 2021рр.

1. 94602 МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ

2. 74557 СОЦИОНИКА, МЕНТОЛОГИЯ И ПСИХОЛОГИЯ ЛИЧНОСТИ

3. 01663 ПСИХОЛОГИЯ И СОЦИОНИКА МЕЖЛИЧНОСТНЫХ ОТНОШЕНИЙ

4. 21985 ПСИХОЛОГІЯ I СУСПІЛЬСТВО

5. 89834 ПСИХОЛОГИЯ И Я

Фахові періодичні виданні у відкритому доступі, які розміщені на сайті Бібліотеки Академії: http://library.iapm.edu.ua/

1. Вестник МГУ. Серия 14 Психология

2. Вестник психотерапии

3. Вісник ХНУ. Серія «Психологія»

4. Вісник Одеського національного університету. Психологія

5. Збірник наукових праць: психологія

6. Медична психологія

7. Мир психологии

8. Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського. Психологічні науки

9. Освіта регіону: Політологія. Психологія. Комунікації

10. Психіатрія, неврологія та медична психологія

11. Психологическая наука и образование

12. Психологія і суспільство

13. Соционика, ментология и психология личности


Бібліотечний фонд МБІЦ налічує 32806 примірників книг з права,
з них – 66 примірників на англійській мові
Переглянути список


Реферативна база даних SCOPUS від Elsevier

Одна з найбільших у світі універсальної реферативної та наукометричної бази даних SCOPUS видавництва Elsevier. База даних індексує близько 21 000 назв різних видань від більш ніж 5 000 видавництв, а також містить інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.

Для того щоб почати користуватися базою необхідно перейти за цим посиланням: https://www.scopus.com. Перед Вами відразу повинно відкритися вікно пошуку. Ніяких паролів не потрібно.

Головна сторінка SCOPUS: www.scopus.com

Презентаційні матеріали від представників компанії Elsevier:

- Використання реферативної бази даних в науковій роботі;

- Scopus Content Selection.


Web of Science

Реферативна база даних Web of Science

Web of Science (WoS) - одна з найбільших в світі пошукових платформ, яка містить реферативні бази академічних матеріалів з урахуванням їх взаємного цитування, на основі якого кожен журнал отримує окремий імпакт-фактор. З 2016 платформа розвивається компанією Clarivate Analytics.

Головна сторінка Web of Science: webofknowledge.com


Електронні ресурси відкритого доступу іноземні та вітчизняні

AEA Journals - Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.

arXiv - Безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки.

DOAJ (Directory of Open Access Journals) - Довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.

- DOAB (Directory of Open Access Books) - Доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.

Getty Publications Virtual Library - Науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.

Hindawi - Близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.

nternet Public Library - Близько 3000 електронних газет та журналів з багатьох галузей знань усіх країн світу

J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) - Японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.

Prometheus - Український громадський проект масових відкритих он-лайн-курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії

The OAPEN Library - Містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.

WDL -Всесвітня цифрова бібліотека - Проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.

Е-books directory - Каталог електронних книг - це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.

Чтиво / Chtyvo - є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

Неформальна освіта — це освіта, яка здобувається, як правило, за освітніми програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій.

ВИДИ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Професійні курси/тренінги — це тренінги та/чи семінари для робітників компаній з підвищення кваліфікацій та/чи здобуття нових навичок. Як правило, професійні курси проводяться в короткі періоди та в умовах «безпечного простору». За цільовою аудиторією, професійні курси поділяються на корпоративні (за які платить працедавець) та індивідуальні (за які платить здобуваюч освіти)

Громадська освіта — готує населення країни, особливо молодь, виконувати свою роль як громадян. Одна з найвідоміших теоретиків громадянської освіти Емі Гутман визначає її як «культивування чеснот, знань і навичок, необхідних для участі у політичному та соціальному житті». При цьому громадянська освіта включає в себе неформальні соціальні інститути (сім'ї, громади, бібліотеки, церкви, громадські організації, профспілки, спортивні команди, виборчі кампанії, ЗМІ тощо).

Онлайн освіта (масові відкриті онлайн-курси (MOOC)) — це інтернет-курс з великомасштабною інтерактивною участю та відкритим доступом через інтернет. На додаток до традиційних матеріалів навчального курсу, такі як відео, читання, і домашніх завдань, MOOC надає можливість використання інтерактивного форуму користувачів, які допомагають створити спільноту студентів, викладачів та асистентів. Це одна із найновіших форм дистанційного навчання, яка активно розвивається у світовій освіті. Подібні сайти розраховані на студентів різних попередніх рівнів підготовки — як новачків, так і досвідчених фахівців.

Професійні стажування — навчання персоналу на робочому місці під керівництвом відповідальної особи після теоретичної підготовки або одночасно з нею з метою практичного оволодіння спеціальністю, адаптації до об'єктів обслуговування та керування, набуття навичок швидкого орієнтування на робочому місці та інших прийомів роботи.

Масові відкриті онлайн-курси в Україні

Проект інтерактивної онлайн-освіти logo, — який створює онлайн-курси та освітній контент широкого спектра з використанням IT.[4] Мета проекту зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

logo — український MOOC, що надає можливість безкоштовно створювати онлайн-курси, за умови якісного та відповідного до цінностей ресурсу контенту: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

— проект у сфері масової онлайн-освіти, заснований професорами інформатики Стендсфордського університету Ендрю Ином та Дафною Коллер. В його межах існує проект з публікації освітніх матеріалів в Інтернеті у вигляді набору онлайн-курсів: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Тож насправді неформальна освіта – це можливості. Можливості для саморозвитку, самореалізації; для здобуття нових знань і практичного досвіду; для пошуку мотивації та натхнення. А якщо можливості є, їх треба використовувати.