ПРО ІНСТИТУТ
 
АБІТУРІЄНТАМ
 
СТУДЕНТАМ
 
КОЛЕДЖ
 
ЦДН
КОНТАКТИ
 
 
 
 
 
 

ПРО КОЛЕДЖ

У вересні 2010 року отримав відповідні ліцензії та розпочав роботу Коледж при Житомирському інституті МАУП. В Коледжі мають змогу навчатися молоді люди за спеціальностями: «Облік і оподаткування» спеціалізація «Оціночна діяльність» і «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізація «Фінанси». В подальшому випускники Коледжу можуть бути зараховані до ЖІ МАУП за внутрішнім рейтингом успішності на 3-й курс за відповідним напрямком або на 2-й – за невідповідним напрямком.

Студенти Коледжу також мають можливість отримати робітничу професію (на базі 11 класів) «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», що дає змогу отримати в подальшому вищу освіту без сертифікатів ЗНО.

Прийом на навчання триває протягом року, а зарахування на заочну форму навчання здійснюється 3 рази на рік – у грудні, квітні та серпні. Випускники отримують дипломи державного та міжнародного зразків, які є дійсними у Польщі, Чехії, Молдові, Португалії та інших країнах. При оплаті за навчання діє гнучка система знижок.

м. Житомир, вул. Перемоги, 26. т. (0412) 42-34-30, 42-34-96.

Положення про Коледж. (молодший спеціаліст)