АРХІВ ПОДІЙ

31 серпня 2021 р. 16:14

foto

foto

foto

ЗНОВ ПЕРЕМОЖЦІ

Житомирский інститут МАУП вдруге став лауреатом загальноакадемічного рейтингу "Якість освіти - 2021" в номінації "Кращий відокремлений структурний підрозділ".

Підведення підсумків рейтингу та нагорода переможців проходила під час засідання Вченої ради Академії 31 серпня 2021 року.

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ!


27 січня 2021 р. 10:14

foto

foto

foto

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

На кафедрі суспільно-гуманітарної і фундаментальної підготовки ЖІ ПрАТ «МАУП» 26 січня 2021 р. відбувся науково-методичний семінар на тему: «Проблеми гуманізації, гуманітаризації та патріотизму в освітній діяльності професорсько-викладацького складу та шляхи їх вирішення» . В цьому заході активну участь прийняли як викладачі кафедри, так і викладачі інституту, які обговорили наступні питання:
1. Гуманізація і гуманітаризація як методична проблема.
2. Основні форми і методи реалізації проблеми гуманізації, гуманітаризації та патріотизму в процесі вкладання навчальних дисциплін кафедри.
3. Патріотизм в контексті глобалізму.

На семінарі також відбулася презентація надрукованого у видавництві ТОВ «Видавнича компанія «КНТ» (2020 р.) словника – «Філософія: словник термінів та персоналій», автором якого є завідувач кафедрою Валерій Олександрович Федоренко.

Бажаємо і завідувачу кафедрою і його працівникам не зупинятися на досягнутому та продовжити плідну працю на науковій ниві.


19 листопада 2020 р. 12:44

foto

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПРОЦЕСІВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА».
2-3 грудня 2020 року м. Житомир

Запрошуються до участі в роботі конференції науковці, викладачі, аспіранти, студенти, державні службовці, представники бізнесу та громадських організацій.

Метою конференції є обговорення та пошук напрямів і шляхів підвищення конкурентноспроможності національної економіки з урахуванням економічних, правових та соціально-психологічних аспектів євроінтеграційного співробітництва.

СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
- економічні науки;
- юридичні науки;
- державне управління;
- соціально-політичні науки.

Вартість публікації - БЕЗКОШТОВНО.

Вимоги до конференції


07 жовтня 2020 р. 10:03

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "ПРАВО" ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ В ЖИТОМИРСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПрАТ "ВНЗ "МАУП".

5-6 жовтня 2020 року в Житомирському інституті ПрАТ "ВНЗ "МАУП" відбулася зустріч з міжнародними експертами щодо акредитації освітньої програми "Право" другого (магістерського) рівня. За результатами ананлізу "Відомостей про самооцінювання ОП "Право", онлайн зустрічей (за допомогою платформи ZOOM) з керівництвом, гарантом освітньої програми, викладачами, студентами та роботодавцями буде прийнято остаточне рішення щодо акредитації даної освітньої програми.

Програма зустрічей з експертами

Додаткові матеріали до акредитації


01 червня 2020 р. 11:20

foto

 

У відповідності до ПОРЯДКУ проведення атестації з використанням дистанційних технологій в умовах заходів карантинного порядку в Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», затвердженого Наказом №50 від 22.05.2020р.атестація буде відбуватися у звичному режимі в приміщенні ЖІ МАУП із дотриманням такихт умов:

- кількість осіб, які одночасно мають перебувати в одній аудиторії – не більше 10 осіб разом із членами екзаменаційної комісії;

- наявність індивідуальних медичних масок або респіраторів;

- застосування дезінфекторів для обробки рук;

- ізольований доступ до процедури проведення атестації здобувачів вищої освіти осіб із членів екзаменаційної комісії, які знаходяться у групі ризику.

Атестація може здійснюватися через засоби комунікації, вбудовані до системи управління навчанням Moodle, відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google, Meet, Skype та ін.) в умовх, коли можливості фізичного відвідування закладів освіти здобувачами вищої освіти обмежені або відсутні і традиційні інструменти атестації здобувачів вищої освіти не можуть бути застосовані з причин неперборної сили (природні катаклізми, заходи карантинного порядку та інші форс-мажорні обставини).

ПОРЯДОК проведення атестації з використанням дистанційних технологій в умовах заходів карантинного порядку в Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

30 квітня 2020 р. 15:57

foto

 

30 квітня 2020 року в Житомирському інституті МАУП відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

«УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ РЕГІОНУ ТА ОЦІНКА ЙОГО ЕФЕКТИВНОСТІ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

В конференції взяли участь науковці, студенти та громадсько-політичні діячі м. Житомира, Києва, Львова, Трускавця, Дрогобича, загалом 47 авторів.

СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Державне управління; Економічні науки; Юридичні науки; Соціально-політичні науки. Загальна кількість публікацій - 47.

Матеріали конференції можна завантажити за посиланням: documents/collectionOfArticles_ 30.04.2020.pdf


4 квітня 2020 р. 18:21

foto

В Житомирському інституті МАУП та Коледжі при ЖІ МАУП запроваджено дистанційну форму навчання на час карантину

РОЗ'ЯСНЕННЯ
щодо особливостей здійснення навчання за дистанційною формою під час карантину

Навчальний процес для денної форми навчання В ЖІ МАУП та Коледжу при ЖІ МАУП буде здійснюватись за допомогою сервісу ZOOM. Це сервіс для проведення відеоконференцій, онлайн-зустрічей та створення групових чатів. Індивідуальне консультування, здача заліків та екзаменів можлива за допомогою Viber.

Додаткові матеріали з усіх предметів за відповідними спеціальностями представлено у спеціально створених групах у Facebooc.

Зареєструватись у тій чи іншій групі можна за наступними посиланнями:

- група "Право" Інститут;

- група "Менеджмент" Інститут;

- група "Психологія" Інститут;

- група "Фінанси" Інститут;

- група "Облік" Інститут;

- група "Фінанси" Коледж.

Щоб отримати доступ до інформації, представленої в групі, слід зареєструватись, ввівши номер Вашої навчальної групи

Після реєстрації переходьте у вкладку "МОДУЛІ" де можна обирати потрібний вам предмет та файл для завантаження і подальшої роботи з ним.

ІНСТРУКЦІЯ
по завантаженню та налаштуванню програми ZOOM

ZOOM - це досить простий в роботі сервіс, яким можна користуватися для:

- організації віртуальної зустрічі великої кількості друзів, під час якої усі один одного бачать та можуть говорити одночасно;

- для навчання студентів в навчальних закладах;

- для проведення інтерактивних вебінарів із створенням діалогів, відпрацюванням в реальному часі матеріалу всією групою одночасно;

- для проведення селекторних нарад в бізнесі;

- та багато іншого.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

На комп'ютер

Закачайте програму з офіційного сайта за посиланням https://zoom.us/download.

На телефон

Заходьте в магазин мобільних додатків Apple App Store або Google Play (Android Market) і наберіть в рядку пошуку "zoom". Завантажте програму.

АВТОРИЗАЦІЯ

1. Після завантаження на комп'ютері знайдіть завантажувальний файл ZoomInstaller.exe (з іконкою - біла відеокамера на блакитному тлі) в розділі "Завантаження" та запустіть його для установки програми

2. У разі телефону після того, як ви натиснули кнопку "Завантажити" програма завантажується і з'являється кнопка "Відкрити" після закінчення процесу

3. В обох випадках після завантаження на робочому столі з'явиться значок програми "Біла камера в блакитному колі". Натисніть на цей значок

4. З'явиться вікно в якому буде запропоновано "Увійти в систему", "Реєстрація", "Увійти в конференцію". Ви вибираєте "Реєстрація" і вводите своє ім'я та адресу електронної пошти

5. Після реєстрації вам на електронну пошту прийде лист від системи для підтвердження облікового запису. Перейдіть в свою поштову скриньку і знайдіть його

6. Як тільки ви підтвердите реєстрацію автоматично відкриється вікно активації облікового запису, де ви зможете встановити свій пароль. Пам'ятайте, що пароль повинен містити великі і маленькі букви і цифри. Там є підказки. Якщо вони червоного кольору, то пароль потрібно змінити, поки система не буде задоволена

7. Далі вам буде запропоновано запросити друзів. Ви можете пропустити цей крок. Як і наступний з пропозицією почати першу конференцію

8. Хоча ... На цій сторінці з пропозицією почати першу конференцію буде перебувати 10-значний код. Запам'ятайте його. Це постійний код "Залу персональних конференцій", який з цього моменту закріплений за вами. У майбутньому ви можете організовувати зали для тимчасових розмов, а можете використовувати свій постійний зал. Але про це нижче

Можете закрити сайт. Авторизація пройшла успішно

Тепер ви можете натиснути на іконку сервісу у вас на робочому столі, ввести свою адресу електронної пошти і пароль і почати роботу

Сервіс дає можливість реєструватися і через соціальні мережі без паролів. Вибір за вами

ЯКЩО ВИ УЧАСНИК ЧУЖЩЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, ЧУЖОГО ВЕБІНАРУ АБО НАВЧАННЯ

Як отримати запрошення від організатора? Як зайти в потрібну конференцію? Як активно працювати з сервісом?

Крок №1. Увійти в меню

Знайдіть на робочому столі іконку сервісу (Біла відеокамера на в блакитному колі) і натисніть її. Вам відкриється меню

Крок №2. Приєднатися до конференції

Є кілька варіантів приєднання до конференції (вебінару, розмови і т.д.), яку організував хтось інший

Через список контактів

1. Організатор конференції з системи Zoom відправляє вам запрошення "дружити" на електронну пошту, яку ви йому надаєте

2. Якщо ви приймаєте пропозицію, то ви опиняєтеся в "Списку контактів" організатора (а він (вона) в вашому)

3. Як тільки запланована або щойно створена конференція починається, організатор натискає на ваше ім'я в списку і вам Запрошення буде надіслано в реальному режимі часу

4. Якщо у вас програма ZOOM включена в цей момент, то десь на екрані комп'ютера або телефону запрошення з'являється у вигляді спливаючого вікна (або з'являється повідомлення в меню Zoom)

5. Ви натискаєте на запрошення і відкривається вікно конференції і ви вже в онлайн спілкуванні

За допомогою меню ZOOM

1. Організатор надсилає вам номер запланованої конференції

2. Ви відкриваєте меню Zoom і натискаєте на кнопку "Увійти" (іконка з плюсом в центрі на будь-якому гаджеті)

3. Перед вами відкривається панель, куди ви вводите 10-значний код конференції і своє ім'я, яке буде висвітлюватися в розділі "Учасники"

4. Натискаєте "Увійти" і ви вже в онлайн на конференції

За допомогою месенджера

. У організатора є можливість відправити вам запрошення за допомогою будь-якого мессенджера (Viber, наприклад), якщо при реєстрації на подію ви залишили йому свій номер телефону і він ввів вас в групу або створив з вами конаткт в месенджері

2. Як тільки організатор запланував подію він відправляє повідомлення вам. Система надсилає вам повну інструкцію з посиланнями для входу, натиснувши на які ви можете опинитися в зазначений час онлайн на конференції

3. Запрошення буде довгим, але в кінці буде стояти посилання, на яке ви маєте натиснути

4. Запрошення може складатися тільки із заслання без довгого тексту

Крок №3. Участь в конференції (розмові, вебінарі)

Коли ви ввійдете, то перед вами розкриється робоча панель сервісу ZOOM Ви побачите всіх, хто на даний момент знаходиться на коференції і внизу екрану панель управління з наступними можливостями: "Включити звук", "Зупинити відео", "Запросити", "Керувати учасниками", "Демонстрація екрану", "Чат", "Запис", "Завершити конференцію"

Усе! Вітаємо! Ви готові до роботи з ZOOM!

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ОРГАНІЗУВАТИ СВОЮ КОНФЕРЕНЦІЮ

Якщо ви хочете запросити учасників, вміти управляти процесом розмови, навчати когось і т.д., то ...

Про те як почати свою конференцію і як працювати з програмою ZOOM в якості організатора в інтернеті існує безліч статей і відео.

Просто наберіть в пошуковому рядку Google: "Робота з програмою ZOOM" і розбирайтеся.

Щоб вам було легше розпочати ми приведемо тільки кілька основних кроків.

Тонкощі роботи з різними додатковими функціями ви можете вивчати по ходу освоєння програми

Крок №1. Увійти в меню і почати конференцію

Знайдіть на робочому столі іконку сервісу (Біла відеокамера на в блакитному колі) і натисніть її. Вам відкриється меню

1. Увійдіть в меню так само, як розказано і показано вище (Крок №1 попереднього розділу цієї сторінки)

2. Натисніть "Почати з відео" або "Почати без відео" в залежності від того, як ви хочете стартувати (щоб вас бачили учасники, які вже знаходяться в залі чи ні). Якщо ви поки один (а), то можете стартувати з відео

3. Якщо ви захочете змінити параметри конференц залу, то можете натиснути на кнопку "Налаштування" на панелі входу вгорі праворуч (з іконкою у вигляді шестерінки)

4. Як тільки ви натиснули на "Почати" програма відкриває вам екран залу і меню, як і в попередньому варіанті

Крок №2. Додавання учасників

Додати учасників на конференцію можна мінімум двома способами

Cпосіб №1

Цей спосіб застосовується до початку конференції.

- У меню, внизу знаходите кнопку "Контакти" і натискаєте на неї

- Відкривається вікно меню додавання контактів.

- І ви можете додавати учасників на плановану конференцію або натиснувши на "Додати учасника" і ввести електронну адресу запрошуваної людини.

- Або в списку контактів знайти потрібних людей, з якими ви вже "дружите" в системі ZOOM і клікнути на їх аватарки

Cпосіб №2

Можна використовувати вже тоді, коли ви почали конференцію і у вас відкрита робоча зона з відео, внизу якої є панель з кнопками:

1 - "Запросити" - Це головна кнопка для запрошення учасників в вашу конференцію в той час, як програма вже активована. Натискайте на неї і у вас з'явиться вікно, яке описано нижче (починаючи з п. 4)

2 - "Керувати учасниками" - Біля цієї кнопки завжди стоїть цифра, що показує число учасників, які знаходяться в прямому ефірі в онлайн залі конференції. Якщо ви хочете подивитися список, то натисніть на цю кнопку і поруч з екраном справа з'явиться ще одне поле, де буде список і де можна подивитися активність (підняті руки)

3 - "Запис" - Організатору доступна функція запису зустрічі. Вона може бути доступна і іншим учасникам, якщо в настройках ви дозволите це. Після закінчення зустрічі на екрані комп'ютера з'явиться вікно в якому буде показана швидкість конвертації відео. Дочекайтеся поки процес завершиться і не відключайте Інтернет. Потім ви зможете знайти запис на своєму комп'ютері в спеціальній папці

4 - "Запросити по електронній пошті" - Ви можете вибрати варіант відправлення поштового повідомлення з представлених у спливаючому вікні і відправити запрошення. Текст запрошення копіюється за допомогою кнопок "Копіювати URL" та "Копіювати запрошення"

5 - "Копіювати URL" - При натисканні цієї кнопки копіюється дуже короткий варіант запрошення, який складається тільки з одного рядка з посиланням, типу такої https://zoom.us/j/5979753536. Якщо ваш друг має на своєму комп'ютері або телефоні програму Zoom, то йому достатньо буде тільки натиснути на це посилання щоб опинитися в віртуальній конференц залі і бути з вами на зв'язку

6 - "Копіювати запрошення" - Це довгий текст з безліччю різних варіантів того, як людина може приєднатися до конференції. Обидва тексти ви можете надіслати листом або вставити в діалог в будь-якому месенджері

7 - "Запросити у списку контактів" - Якщо ви хочете запросити вже знайомих людей, які у вас "в друзях" у системі, то можете натиснути на кнопку "Запросити в списку контактів" і вибрати зі списку друзів

8 - "Номер конференції" - Кожній конференції присвоюється номер:

- Вам при реєстрації присвоюється незмінно особистий номер "Зали персональних конференцій". Ви ним можете користуватися для спілкування зі знайомими людьми на постійній основі

- Якщо ви відкриваєте конференцію з незнайомими людьми або на один раз, то залу кожен раз присвоюється новий номер, який діє до закінчення конференції. Саме він відсилається людям в запрошенні, якщо ви їх запросили в уже розпочату конференцію. Цей номер не треба копіювати. Він автоматично вствиться в запрошення, сформоване при натисканні кнопки "Копіювати URL" або "Копіювати запрошення".

На цьому поки ВСЕ!


12 березня 2020 р. 16:57

foto

Заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників освітнього процесу ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про призупинення освітнього процесу та посилення заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників освітнього процесу ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

На виконання рішення засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА «Про додаткові заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19)» затвердженого протоколом від 11.03.2020 р. № 9

У період з 12 березня по 31 березня 2020 року:

1. Призупинити освітній процес для здобувачів вищої освіти Президентського університету Академії, Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП, Економіко-правового технікуму при МАУП, крім надання можливості індивідуальної здачі заліків, іспитів, ПМК та підсумкової атестації студентами заочної, заочно-дистанційної та дистанційної форм навчання.

2. Керівникам та деканам навчальних підрозділів рекомендовано вжити заходів щодо додаткового використання дистанційних методів навчання для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання у період призупинення освітнього процесу в Академії.

3. Обмежити проведення спортивних та культурно-масових заходів для учасників освітнього процесу Академії.

4. Начальнику відділу оренди, комерційних питань та житлового забезпечення студентів, передбачити у гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.

5. Керівнику Сервісного центру, забезпечити посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в аудиторіях, адміністративних приміщеннях, місцях спільного користування, гуртожитках).


10 березня 2020 р. 10:57

Урочисте вручення дипломів випускникам ЖІ МАУП

10 березня 2020 року в Житомирському інституті МАУП відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам та магістрам за спеціальностями: «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Управління персоналом та економіка праці" та «Право».

ФОТОГАЛЕРЕЯ

reviews document
reviews document
reviews document
reviews document
reviews document
reviews document
reviews document

.