ПРО ІНСТИТУТ
 
АБІТУРІЄНТАМ
 
СТУДЕНТАМ
 
ЦДН
КОЛЕДЖ
 
ТВОРЧІ ПРОФЕСІЇ
 
 
 
 
 
 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ КОЛЕДЖУ

ЛоготипКОЛЕДЖ
ПРИ ЖИТОМИРСЬКОМУ ІНСТИТУТІ
МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

І рівень акредитації

Коледж при ЖІ МАУП здійснює прийом на денну та заочну форми навчання за спеціальностями;Облік і оподаткування; спеціалізація;Оціночна діяльність; і;Фінанси, банківська справа та страхування; спеціалізація;Фінанси;.

Оціночна діяльність; спеціалізація, яка вперше представлена в Житомирській області. Оцінка нерухомості, визначення вартості виробничої лінії на фабриці, оцінка збитку, заподіяного в автомобільній аварії та багато іншого вимагає професійної роботи оцінювача. Експерт з оцінки це математик, що працює з формулами, маркетолог, що досліджує ринок, економіст, який веде розрахунки, юрист, що оформляє документи, все в одній особі.

По завершенню навчання у Коледжі студенти продовжують навчання на 3-му курсі Житомирського інституту МАУП за відповідною спеціальністю або на 2-му при умові зміни спеціальності.

Коледж при ЖІ МАУП здійснює первинну професійну підготовку за робітничою професією;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;. По завершенню навчання (1 рік) видається диплом кваліфікованого робітника, який дає право на отримання освіти «молодший спеціаліст; у Коледжі при ЖІ МАУП без сертифікатів ЗНО.

Правила прийому до Коледжу на 2018 р. (молодший спеціаліст)

Правила прийому до Коледжу на 2018 р. (кваліфікований робітник)

Положення про Приймальну комісію Коледжу 

Вартість навчання у Коледжі при ЖІ МАУП