ПРО ІНСТИТУТ
 
АБІТУРІЄНТАМ
 
СТУДЕНТАМ
 
КОЛЕДЖ
 
ЦДН
КОНТАКТИ
 
 
 
 
 
 

ПРОФЕСІЯ ФІНАНСИСТ

Економіст з фінансів (фінансист) здійснює економічний аналіз господарської діяльності організації, розробляє заходи щодо забезпечення режиму економії, підвищення ефективності робіт, виявлення резервів, попередження втрат і непродуктивних витрат, більш раціонального використання всіх видів ресурсів. Виконує розрахунки по матеріальним, трудовим і фінансовим витратам, які необхідні для проведення робіт (послуг), досліджень і розробок в освоєнні нової техніки і технології.

Специфіка професії:
Плюси професії:
- економісти були і залишаються найбільш популярними фахівцями на ринку праці;
- висока заробітна плата.
Мінуси професії:
- одне з основних вимог роботодавця до кандидатів - досвід роботи на аналогічних посадах;
- перш ніж ви станете висококласним фахівцем, здатним давати точні прогнози і ефективні рекомендації, пройде не один рік.

Де працює оцінювач-експерт?
Випускники знаходять застосування своїм знанням і на виробництві, і в бізнесі, і у фінансовій сфері, і в науці. Але, за статистикою, близько 50% віддають перевагу банкам або консалтинговим компаніям.

Особисті якості:
- вміння аналізувати великий обсяг інформації;
- гарна пам’ять;
- висока концентрація уваги;
- терпіння;
- комунікабельність;
- організаторські здібності.

Кар’єрне зростання
Почати можна з позиції рядового економіста, в перспективі - стати керівником підприємства, який відповідає за розвиток компанії, її конкурентоспроможність, контролює та координує діяльність усіх структурних підрозділів.
Багато що залежить від специфіки галузі, а з досвідом зростуть і доходи.

Освіта
Здобути освіту «молодшого спеціаліста» з фінансів можна у Коледжі при Житомирському інституті МАУП на базі 9 класів – денна форма навчання, на базі 11 класів – заочна форма навчання.
Строк навчання 3 роки. Після закінчення Коледжу іде зарахування до Житомирського інституту МАУП на 3-й курс за відповідним напрямом або на 2-й за невідповідним напрямом без сертифікатів ЗНО.