КОЛЕДЖ

Абітурієнтам

Титульні сторінки для студентських робіт

Методичні матеріали

ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИ ЖИТОМИРСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПрАТ "ВНЗ "МАУП"

У вересні 2010 року отримав відповідні ліцензії та розпочав роботу Коледж при Житомирському інституті МАУП. В Коледжі мають змогу навчатися молоді люди за спеціальностями: «Облік і оподаткування» спеціалізація «Оціночна діяльність» і «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізація «Фінанси». В подальшому випускники Коледжу можуть бути зараховані до ЖІ МАУП на 3-й курс за відповідним напрямком або на 2-й – за невідповідним напрямком за наявності сертифікату з української мови за попередні 3 роки.

Студенти Коледжу також мають можливість отримати робітничу професію (на базі 11 класів) «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», що дає змогу отримати в подальшому вищу освіту без сертифікатів ЗНО.

Прийом на навчання триває протягом року, а зарахування на заочну форму навчання здійснюється 3 рази на рік – у грудні, квітні та серпні. Випускники отримують дипломи державного та міжнародного зразків, які є дійсними у Польщі, Чехії, Молдові, Португалії та інших країнах. При оплаті за навчання діє гнучка система знижок.


УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ

icon Положення про Фаховий коледж при Житомирському інституті ПрАТ "ВНЗ "МАУП"


ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

icon Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти

icon Лист МОН № 1/9-355 від 24.07.15 року щодо строку дії діцензії освітніх закладів України


fotoLicenz fotoLicenz fotoLicenz fotoLicenz fotoLicenz fotoLicenz fotoLicenz